Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Komornicy

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

 
 
Imię i
Nazwisko Komornika
Numer porządkowy Kancelarii

Adres

Przyjęcia interesantówNadzór
Wydziału

Adam
Andruszkiewicz

I

ul. Fort Służew 1/3/7
02-787 Warszawa

Tel. 22 506-58-60
Fax: 22 506-58-61

wtorek
12.00-18.00

XVI

Wojciech
Borsuk

II

ul. Wałbrzyska 11 lok. 102A
02-741 Warszawa

Tel/fax: 22 549-93-22

poniedziałek
15.00-18.00

czwartek
09.00-12.00

II

Ewa
Chmielnicka

III

ul. Rumiana 84 lok. 2
02-956 Warszawa

Tel. 22 416-66-86
Fax: 22 416-69-99

poniedziałek
08.00-18.00

XVI

Elżbieta
Czernicka

zawiadomienie o istnieniu przesłanek odmowy przyjmowania w I półroczu 2019 roku spraw z wyboru

IV

ul. Cybernetyki 13 lok. 1
02 – 677 Warszawa

Tel: 22 852-17-80
Fax: 22 543-25-01

wtorek
15.00 – 18.00


środa
08.00 – 11.00

II

Dariusz
Dybcio
V

ul. Puławska 12 A lok. 12
02 - 566 Warszawa


Tel./fax: 22 646-15-26

poniedziałek 15.00 – 18.00


czwartek
09.00 – 12.00

I

Karol Gołębiewski
VI

ul. Woronicza 31/73
02 - 640 Warszawa

Tel. 22 848-31-27
Fax: 22 848-31-26

poniedziałek 9.00 – 18.00

czwartek
09.00 – 17.00

I

Marek
Graliński

VII

ul. Różana 36 lok. 222
02 - 569 Warszawa

tel.: 885-126-126

wtorek
09.00 – 15.00

XVI

Małgorzata
Groszek-Kuszyk

VIII 

Al. Komisji Edukacji Narodowej 55/2 
02 – 797 Warszawa 
                            
Tel.: 22 851 68 96,
Fax: 22 851 15 50

poniedziałek 15.00 – 18.00


czwartek
09.00 – 12.00


 

II

Aneta
Jończyk
IX

ul. Sielecka 39/9
00 - 738 Warszawa

Tel.: 666 397 476,
Tel./fax: 22 403 10 33

 środa
10.00 – 18.00

XVI

Michał
Kacperski
X

ul. Puławska 108/112 lok. 36
02 - 620 Warszawa

Tel.: 22 253 72 31
Fax: 22 251 03 32

poniedziałek 15.00 – 18.00

czwartek
09.00 – 12.00

 

I

 Michał
Karp
XI

Al. Komisji Edukacji Narodowej 55/2
02 – 797 Warszawa            

Tel.: 22 851 68 96
Fax: 22 851 15 50

 

poniedziałek

15.00 – 18.00

czwartek
09.00 – 12.00

 

II

Tomasz Komorowski XII

ul. Wałbrzyska 11 lok 102B    
02- 741 Warszawa 
                              

Tel/fax: 22 549-93-32

poniedziałek
15.00 – 18.00 czwartek
09.00 – 12.00

II

Marta
Królikowska – Pieńkos
XIII

ul. Kłobucka 23 C lok. 102
02 - 699 Warszawa

Tel.: 22 370 22 77 (93)
Fax: 22 12-190-89

czwartek

09.00 – 13.00

II

Małgorzata
Kulik
XIV ul. Kazimierzowska 81 lok.5
02 – 518 Warszawa

Tel: 661-556-987
       661-556-594

wtorek
14.00 – 18.00 środa
09.00 – 12.00

 

II

Krzysztof
Łuczyszyn

XV

ul. Woronicza 31/79
02-640 Warszawa

Tel.: 22 646 03 38,
Fax: 22 849 35 06

poniedziałek
10.00 – 18.00

 

XVI

Karolina
Marzec-Franke

XVI

ul. Grupy AK „Krybar” 5A/6
00 - 712 Warszawa

Tel/fax: 22 114-36-48

 

środa
14.00 – 17.00
czwartek
09.00 – 12.00
Paweł
Mazurek
XVII

ul. Piekałkiewicza 7/17
00 - 710 Warszawa

Tel: 788-578-602


czwartek
12.00 – 18.00

Agnieszka
Mróz
XVIII 

ul. Skolimowska 4 lok. 3
00 - 795 Warszawa

Tel: 22 127-82-98
Fax: 22 241-28-17

wtorek
09.00 – 12.00 14.00 – 17.00

 

 XVI
Katarzyna
Nowicka
XIX 

ul. Obrzeżna 5
02 -  691 Warszawa

Tel: 22 378-14-86
Fax: 22 378-13-85

środa

10.00 - 16.00

XVI 
Marcin
Osiczko
XX 

ul. Willowa 11 lok. 11
00 - 790 Warszawa

Tel.: 22 112-01-51
Fax: 22 112-01-55

 

poniedziałek
10.00 – 18.00

XVI 
Aleksander Pardus
zastępowany przez
Komornika
Sebastiana Warchałowskiego
XXI

ul. Cybernetyki 19B/326
02 - 677 Warszawa

Tel.: 22 842 53 53
Fax: 22 842 50 08

środa
11:00 – 15:00

 II
Marcin Pieńkos XXII

ul. Cybernetyki 13
02 - 677 Warszawa

Tel.: 22 842 27 28
Fax: 22 842 25 58

wtorek
14.00 – 18.00

czwartek 08.00 – 12.00

II 
Katarzyna Pożarowska-Kępa  XXIII

Al. Niepodległości 118 a lok.3
02 - 577 Warszawa

Tel. 22 414-51-14

wtorek
09.00 – 18.00

I

Olga Rogalska-Karakula XXIV 

ul. Zwierzyniecka 1
00 - 719 Warszawa
       
Tel. 22 118-19-90

wtorek
09.00 – 1500 

II

 Agnieszka Rosocha XXV 

ul. Różana 36 lok. 222
02 - 569 Warszawa

Tel: 883-950-610

czwartek
09.00 –15.00 

XVI

Grzegorz Sikora
Zastępowany przez
Komornika
Marka Gralińskiego
XXVI 

ul. Różana 36 lok. 222
02 - 569 Warszawa

Tel: 885-973-000

 środa
9.00 – 15.00

I

 Anna Sulich  XXVII

ul. Lanciego 19 lok. 131
02 - 792 Warszawa

Tel: 22 300-17-44
Fax: 22 300-17-43

środa
8.00-16.00

I

Paweł Szczechowski
zastępowany przez
Komornika
Marcina Osiczko
 XXVIII

ul. Willowa 11 lok. 11
00 - 790 Warszawa

Tel: 785-488-180


poniedziałek
10.00 – 18.00

I

Artur Tlaga  XXIX

Al. Niepodległości 159 lok.114
02 – 555 Warszawa

Tel. 22 898-18-76      

poniedziałek 14.00 – 17.00

czwartek
09.00 – 12.00

I

 Katarzyna Wakulak XXX 

Al. Rzeczypospolitej 22B lok. 61
02 - 972 Warszawa

Tel: 22 412-50-88
Fax: 22 118-16-08                

czwartek
10.00 – 18.00

XVI

 Sylwester Wakulak  XXXI

Al. Rzeczypospolitej 22B lok. 61
02 - 972 Warszawa

Tel: 22 126-55-69
Fax: 22 118-16-08

czwartek
10.00 – 18.00

XVI

 Artur Wierzejski XXXII 

ul. Wróbla 10/1
02 - 736 Warszawa

Tel./fax: 22 847-17-21

 poniedziałek 10.00 – 18.00

I

 Żaneta Brzostek-Ściślak  XXXIII

ul. Cybernetyki 13 lok. 7
02 – 677 Warszawa


II

 
 
 
 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij