Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Komornicy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Imię i nazwisko

Adres

Kontakt

Godziny przyjęć

       

Magdalena Węgierska

ul. Bałtycka 33 
05-825 Grodzisk Mazowiecki

 

www.grodzisk.mazowiecki.komornik.pl

tel. (22) 755 -51-16

e -mail: 

grodzisk.mazowiecki@komornik.pl

poniedziałek
12:00-17:00


piątek

9:00-15:00

Marek Bodecki

ul. Garbarska 17/1

05-825 Grodzisk Mazowiecki


www.bodecki.com

tel. (22) 728-22-83;

              728-22-59;

              724-11-89;

              724-12-73.

fax (22) 46-80-800

e -mail:

 marek.bodecki@hotmail.com

komornik@bodecki.com


poniedziałek
10:30-17:30


Robert Rokoszewski

ul. 11 Listopada 38

05-825 Grodzisk Mazowiecki


www.komornik-grodzisk.pl

tel./fax

(22) 465 -17 -14

e - mail:

rokoszewski@komornik.pl

poniedziałek

14:00-17:00


piątek

09:00-12:00

Krystyna Zielińska

ul. Sienkiewicza 52 lok 7

05-825 Grodzisk Mazowiecki


www.komornik-zielinska.com.pl

tel./fax (22) 729-02 -80

e - mail: 

grodzisk.zielinska@komornik.pl

wtorek

12:00 - 16:00

czwartek

12:00 - 17:00

Iwona Michalak

ul. Rynek 18

05 - 870 Błonie

tel. (22) 243-42 -63

fax (22) 725-18-09

e - mail:

grodzisk.michalak@komornik.pl

poniedziałek

14:00-18:00

czwartek

09:30-13:30

Jakub

Stec

ul. Bartniaka 27B 2

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. (22) 728-19-66,

e-mail:

jakub.stec@komornik.pl

 

Piotr

Szewc

ul. 11-go Listopada 1

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. (22) 185-50-52

fax (22) 185-50-42

e-mail:

piotr.szewc@komornik.pl




Ewelina

Lal

ul. Bartniaka 12A/2

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 690-357-396

e-mail:

ewelina.lal@komornik.pl

czwartki

9.30-18.00

Izabella

Osial

ul. Bałtycka 33

05-825 Grodzisk Mazowiecki

 tel. 517-598-538

e-mail:

izabella.osial@komornik.pl

 poniedziałki 12.00-17.00

środy 9.00-15.00

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij