Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Komornicy sądowi

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


LP Imię i nazwisko komornika  Adres kancelarii Telefon Godziny przyjęć Adres mailowy
1 Banaszek Dominik ul. Jerzego Ficowskiego 15 01-747 Warszawa tel.fax 22 633-23-74 poniedziałek 15.00 -18.00 czwartek 09.00-12.00 warszawa.banaszek@komornik.pl
2 Chwalewska Lidia ul. ks. Jerzego Popiełuszki 11 m.19 01-595 Warszawa tel. 22 506 50 62 fax 22 506 50 63 wtorek 09:30-17:30 warszawa.chwalewska@komornik.pl
3 Gawior-Packo Anna ul. Przasnyska 7/58 01-756 Warszawa tel. 22 401-39-71 fax 22 121 12 28 środa 09:00 - 15:00 warszawa.gawior-packo@komornik.pl
4 Hoppe Anna ul. Gwiaździsta 15A/222 01-651 Warszawa tel. 22 761-72-00 fax 22 561-72-08 wtorek 08.00 -17.00 komornik@komornikzoliborz.eu
5 Irzyniec Aleksandra ul. Przasnyska 6 lok. 9 01-756 Warszawa tel/fax: 22 381-24-46 wtorek 10.00.-15.00 warszawa.irzyniec@komornik.pl
6 Jachowicz Marcin ul. Mysłowicka 14 01-612 Warszawa tel./fax 22 440-15-19 poniedziałek 10:00-17:30 warszawa.jachowicz@komornik.pl
7 Jagiełło Mariusz ul. Gwiaździsta 71 01-651 Warszawa  tel. 22 559 96 05 poniedziałek 14:00-17:00 czwartek 09:00-12:00  warszawa.jagiello@komornik.pl
8 Jenoch Natalia ul. Jasnodworska 3C/24 01-745 Warszawa tel. 22 114-00-30 fax 22 114-00-31 poniedziałek 15:00 - 18:00 wtorek 9.00 -12.00 warszawa.jenoch@komornik.pl
9 Jędryszek Michał ul. Adama Mickiewicza 32A/3 01-616 Warszawa tel. 22 258-56-52 fax 22 409-79-03 wtorek 08:00 - 18:00  warszawa.jedryszek@komornik.pl
10 Kiszka Bartosz ul. Warszawska 91/1 05-092 Łomianki Tel/fax 22 732-13-18 wtorek -14.00-18.00 bartosz.kiszka@komornik.pl
11 Kulągowski Andrzej ul. Broniewskiego 59 A 01-865 Warszawa tel. 22 839-71-25 fax 22 869-47-92 czwartek 9.00-17.00 warszawa.zoliborz3@komornik.pl
12 Michalewicz Marek ul. Wrocławska 2 a 01-493 Warszawa tel. 22 436-38-74 fax 22 436-38-75 poniedziałek 9.00-17.00 warszawa.zoliborz2@komornik.pl                  
13 Mieczkowski Artur ul.Mickiewicza 18D/2 01-517 Warszawa tel. 22 633-09-64 wtorek 09:00-17:30 warszawa.mieczkowski@komornik.pl
14 Owczarek Anna ul. Przasnyska 6 lok.9 01-756 Warszawa Tel/fax 22 300-20-91 wtorek -10.00-15.00 warszawa.owczarek@komornik.pl
15 Pabich Kamil ul. Gdańska 2 lok. 44 01-633 Warszawa tel. 22 506 50 58 fax. 22 506 50 59 tel. kom. 783 007 444 poniedziałek 15:00-18:00 czwartek 09:00-12:00 warszawa.pabich@komornik.pl
16 Patynowski Michał ul. Broniewskiego 59 A 01-865 Warszawa tel. 22 839-71-25 fax 22 869-47-92 czwartek 9.00-17.00 warszawa6@komornik.pl                         
17 Podolska-Kędziora Marta ul. Kochanowskiego 49 lok.305 01-864 Warszawa tel. 22 865 07 21 kom. 507 028 736 poniedziałek 14:00-18:00 warszawa.podolska-kedziora@komornik.pl
18 Rudzka-Natanek Aleksandra ul. Broniewskiego 59 A 01-865 Warszawa tel. 22 498-96-96 22 839-71-25 fax 22 869-47-92 czwartek 9.00 -17.00 warszawa.rudzka@komornik.pl aleksandra.rudzka@komornik-warszawa.com.pl
19 Rusin Beata ul. Przy Agorze 28 lok. U8 01-930 Warszawa tel.22 697-00-61 fax 864-38-79 poniedziałek 15.00-18.00, czwartek 9.00-12.00 sekretariat@komornik-zoliborz.pl
20 Sadzikowski Tomasz ul. Potocka 4 01-652 Warszawa tel./fax 22 412-50-77 wtorek 9.00-12.00 14:00-17:00 warszawa.sadzikowski@komornik.pl
21 Warchałowski Sebastian ul. Marymoncka 105/2 01-813 Warszawa tel. 22 201-25-13 poniedziałek 14:00 - 18:00 czwartek 8.00 -12.00 sekretariat@komorniknazoliborzu.pl
22 Wielgosz Marcin ul. Al. Wojska Polskiego 27 lok 34 01-515 Warszawa tel. 22 405-09-98 fax 22 118-55-99 poniedziałek 15.00-18.00, czwartek 9.00-12.00 warszawa.wielgosz@komornik.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij