Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 40 10
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Komornicy sądowi

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


Imię i nazwisko komornika Adres kancelariiTelefonGodziny przyjęćAdres mailowy
Michał Patynowski ul. Broniewskiego 59 A 01-865 Warszawa tel. 22 839-71-25
fax 22 869-47-92
poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
warszawa6@komornik.pl
Marek Michalewicz ul. Wrocławska 2 a 01-493 Warszawa tel. 22 436-38-74
fax 22 436-38-75
poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
warszawa.zoliborz2@komornik.pl
Andrzej Kulągowski ul. Broniewskiego 59 A
01-865 Warszawa
tel. 22 839-71-25
fax 22 869-47-92
poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
warszawa.zoliborz3@komornik.pl
Marcin Jachowicz ul. Mysłowicka 14
01-612 Warszawa
tel./fax 22 440-15-19 poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
warszawa.jachowicz@komornik.pl
Tomasz Sadzikowski ul. Potocka 4
01-652 Warszawa
tel./fax 22 412-50-77 poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
warszawa.sadzikowski@komornik.pl
Beata Rusin ul. Przy Agorze 28 lok. U8
01-930 Warszawa
tel.22 697-00-61
fax 864-38-79
poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
sekretariat@komornik-zoliborz.pl
Marcin Wielgosz ul. Al. Wojska Polskiego 27 lok 34
01-515 Warszawa
tel. 22 405-09-98
fax 22 118-55-99
poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
warszawa.wielgosz@komornik.pl
Aleksandra Irzyniec ul. A. Mickiewicza 27 lok. 128
01-562 Warszawa
tel/fax:
22 254-69-31
22 127-11-53
poniedziałek
15.00-18.00,
czwartek
9.00-12.00
warszawa.irzyniec@komornik.pl
Justyna Gierszewska ul. Warszawska 91/1
05-092 Łomianki
Tel/fax 22 732-13-18 wtorek -14.00-18.00 warszawa.gierszewska@komornik.pl
Anna Owczarek ul. Przasnyska 6 lok.9
01-756 Warszawa
Tel/fax 22 300-20-91 poniedziałek -10.00-18.00 warszawa.owczarek@komornik.pl
Aleksandra Rudzka-Natanek ul. Broniewskiego 59 A
01-865 Warszawa
tel. 22 498-96-96
22 839-71-25
fax 22 869-47-92
poniedziałek
15.00 -18.00
czwartek
9.00 -12.00
warszawa.rudzka@komornik.pl
aleksandra.rudzka@komornik-warszawa.com.pl
Natalia Jenoch ul. Jasnodworska 3C/24
01-745 Warszawa
tel. 22 114-00-30
fax 22 114-00-31
poniedziałek
15:00 - 18:00
wtorek
9.00 -12.00
warszawa.jenoch@komornik.pl
Sebastian Warchałowski ul. Marymoncka 105/2
01-813 Warszawa
tel. 22 201-25-13 poniedziałek
14:00 - 18:00
czwartek
8.00 -12.00
sekretariat@komorniknazoliborzu.pl
Anna Gawior-Packo ul. Przasnyska 7/58
01-756 Warszawa
tel. 22 401-39-71
fax 22 121 12 28
środa
09:00 - 18:00
warszawa.gawior-packo@komornik.pl
Anna Hoppe ul. Szajnochy Karola 5/1
01-637 Warszawa
tel. 22 761-72-00
fax 22 561-72-08
poniedziałek
15.00 -18.00
wtorek
09.00 -12.00
komornik@komornikzoliborz.eu
Marta Podolska-Kędziora ul.Barcicka 73
01-839 Warszawa
tel.fax 22 865-07-21 poniedziałek
15.00 -18.00
czwartek
09.00 -12.00
warszawa.podolska-kedziora@komornik.pl
Dominik Banaszek ul. Jerzego Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
tel.fax 22 633-23-74 poniedziałek
15.00 -18.00
czwartek
9.00-12.00
warszawa.banaszek@komornik.pl
Michał Jędryszek ul. Adama Mickiewicza 32A/3
01-616 Warszawa
tel. 22 258-56-52
fax 22 409-79-03
wtorek
8:00 - 18:00

 warszawa.jedryszek@komornik.pl
Artur Mieczkowski ul.Mickiewicza 18D/2 01-517 Warszawa tel. 22 633-09-64 wtorek 09:00-17:30 warszawa.mieczkowski@komornik.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij