Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31 
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista sędziów

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


1.       AMBROZIAK AGNIESZKA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
2.       ANTOSIEWICZ MAGDALENA II Wydział Cywilny  
3.       BABIŃSKI GRZEGORZ XXVI Wydział Gospodarczy  
4.       BADOWSKA DANUTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
5.       BAJAK JACEK I Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
6.       BARAN AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
7.       BARTOSIEWICZ KATARZYNA XVI Wydział Gospodarczy  
8.       BARTOSZEWSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
9.       BATOR-CIESIELSKA ANNA X Wydział Karny Odwoławczy  
10.    BEDNARCZYK PIOTR XXV Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
11.    BEDYŃSKA-ABRAMCZYK AGNIESZKA XXIV Wydział Cywilny  
12.    BITNER JOANNA III Wydział Cywilny Prezes Sądu Okręgowego w Warszawie
13.    BŁAŻEJCZYK ANNA XXV Wydział Cywilny  
14.    BOJAŃCZYK KATARZYNA XXIV Wydział Cywilny  
15.    BOJARCZUK PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych
16.    BOŁONKOWSKI JAN V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
17.    BRONOWICKA EDYTA XX Wydział Gospodarczy  
18.    BUJOK KRYSTYNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
19.    CAPAŁOWSKA KATARZYNA VIII Wydział Karny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
20.    CELEJ MAREK XII Wydział Karny  
21.    CHAZAN BERNARD II Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
22.    CHŁOPECKA BOŻENA I Wydział Cywilny  
23.    CHMIEL GRZEGORZ III Wydział Cywilny koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych
24.    CHMIELEWSKI KRZYSZTOF X Wydział Karny Odwoławczy  
25.    CIESZKO JANUSZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
26.    CYLC EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
27.    CZYŻEWSKA DOROTA XXI Wydział Pracy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
28.    DĄBROWSKA URSZULA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
29.    DĄBROWSKI DARIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
30.    DELALICZ DE LAVAL DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
31.    DEREJCZYK AGNIESZKA IV Wydział Cywilny  
32.    DIETKOW EWA XVI Wydział Gospodarczy  
XXII Wydział WZT i WP
33.    DOBIESZEWSKA HANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
34.    DOBOSZ PAWEŁ XVIII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
35.    DOBRZAŃSKA MAGDALENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
36.    DOLEŻAL MICHAŁ IX Wydział Karny Odwoławczy  
37.    DOMAŃSKA AGNIESZKA XII Wydział Karny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
38.    DOMINIAK MONIKA XXIV Wydział Cywilny  
39.    DU CHÂTEAU AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
40.    DU CHÂTEAU PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
41.    DUDA PAWEŁ XXV Wydział Cywilny  
42.    DUDZIUK MARIA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
43.    DZIACHAN LIDIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
44.    DZIEKAŃSKA ALICJA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
45.    DZIERŻKO BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
46.    FALKOWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
47.    FELIGA PRZEMYSŁAW XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
48.    FIDRYSIAK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
49.    FIEDOROWICZ EWA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 pkt. 4 USP; 
50.    FIGURA MAGDALENA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
51.    FRONCZAK AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
52.    FRONCZYK ALICJA I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
53.    FRYC ARTUR XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
54.    GAL TOMASZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
55.    GAŁAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
56.    GAŁĄZKA MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
57.    GĄCIAREK PIOTR XII Wydział Karny  
58.    GĄSIOR HUBERT IX Wydział Karny Odwoławczy  
59.    GIERZYŃSKI BOGDAN XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
60.    GOCŁAWSKA ELWIRA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
61.    GODLEWSKA IRENA XI Wydział Penitencjarny   
62.    GÓRECKA ANITA XXI Wydział Pracy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
63.    GÓRNA BOŻENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
64.    GÓŹDŹ SYLWIA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
65.    GRABOWSKA JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
66.    GRAJEK MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
67.    GROCHOWICZ TOMASZ VIII Wydział Karny  
68.    GRUNWALD DANUTA IX Wydział Karny Odwoławczy  
69.    GRUSZCZYŃSKI MACIEJ VIII Wydział Karny  
70.    GRZEGORZEWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy Koordynator ds. mediacji
71.    GRZYBCZAK-STACHYRA AGNIESZKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
72.    GULBINOWICZ MAGDALENA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
73.    GUTKOWSKA BEATA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
74.    HERMAN BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
75.    HRYCAJ ANNA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
76.    HUDAŁA LESZEK XII Wydział Karny  
77.    HUT JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
78.    IWANOWSKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
79.    IWAŃSKA MARZENA XX Wydział Gospodarczy  
80.    IWASZKO ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
81.    IWASZKO MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
82.    JACKOWSKI MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
83.    JANAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
84.    JANICKI BARTOSZ XXVI Wydział Gospodarczy  
85.    JANKOWSKA MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy  
86.    JANKOWSKA-BEBESZKO WANDA X Wydział Karny Odwoławczy  
87.    JARMOŁOWICZ-ŁOCHAŃSKA BOGUSŁAWA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
88.    JAROSZ AGNIESZKA XII Wydział Karny  
89.    JASKŁOWSKI TOMASZ IV Wydział Cywilny  
90.    JOŃCZYK EWA III Wydział Cywilny  
91.    KACHNOWICZ DANUTA XII Wydział Karny  
92.    KALATA DOROTA XXV Wydział Cywilny  
93.    KIETA PAWEŁ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
94.    KIPER JERZY XXVI Wydział Gospodarczy  
95.    KIPER EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
96.    KISIEL KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
97.    KLIMOWICZ ŁUKASZ XXVI Wydział Gospodarczy  
98.    KLUZ PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy Kierownik Szkolenia
99.    KOBUS TOMASZ XVIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
100.          KOCHAN GRZEGORZ XXI Wydział Pracy  
101.          KOCIOŁEK ANNA XXVI Wydział Gospodarczy  
102.          KOCIOŁEK MARIAN XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
103.          KOMOROWICZ AGNIESZKA XI Wydział Penitencjarny   
104.          KONOPKA IWONA IX Wydział Karny Odwoławczy  
105.          KOPACZ RENATA XI Wydział Penitencjarny   
106.          KORNASZEWSKA-KOSTANIAK MAŁGORZATA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
107.          KORZEŃ JOANNA VII Wydział Cywilny Rejestrowy  
108.          KOSICKA MAŁGORZATA XXI Wydział Pracy   
109.          KOWALIK ANNA XVI Wydział Gospodarczy  
110.          KRASNODĘBSKI ANDRZEJ XVIII Wydział Karny  
111.          KRUCZKOWSKA JOANNA III Wydział Cywilny  
112.          KRUSZYŃSKI MACIEJ XX Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
113.          KUBCZAK MAGDALENA IV Wydział Cywilny  
114.          KUBICA ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
115.          KUJAWA IWONA XXI Wydział Pracy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
116.          KULMA SYLWIA XXI Wydział Pracy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
117.          KURC-MAZURKIEWICZ MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
118.          KURKOWSKA ELIZA II Wydział Cywilny  
119.          KURYŁEK ANDRZEJ I Wydział Cywilny  
120.          LATOSIŃSKA RENATA XXV Wydział Cywilny  
121.          LEDZION IZABELA XVIII Wydział Karny  
122.          LEWANDOWSKA JOLANTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
123.          LIGOŃ-KRAWCZYK EWA I Wydział Cywilny  
124.          LITWINIEC BERNARD XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
125.          ŁADAK BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
126.          ŁAZARSKA ANETA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
127.          ŁĄCZYŃSKA-MENDAKIEWICZ ALEKSANDRA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
128.          ŁUBOWSKI DARIUSZ VIII Wydział Karny  
129.          ŁUKASZEWICZ MONIKA XVIII Wydział Karny  
130.          ŁUKASZUK AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
131.          MACHNIO SŁAWOMIR XI Wydział Penitencjarny  Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
132.          MACHOŃ JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
133.          MACIEJOWSKA JOANNA IV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
134.          MAGDZIARZ IZABELA XVIII Wydział Karny  
135.          MAJEWSKA MAGDALENA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
136.          MAKOWSKI ARKADIUSZ XI Wydział Penitencjarny   
137.          MALINOWSKA EWA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
138.          MALINOWSKI ADAM XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
139.          MAŁEK WOJCIECH VIII Wydział Karny  
140.          MAREK-TROCHA JOLANTA XVIII Wydział Karny  
141.          MATLAK AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
142.          MĄCZKOWSKA MAŁGORZATA II Wydział Cywilny  
143.          MICHALSKA-PROĆ ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
144.          MISZTELA-LESZCZYŃSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
145.          MIŚKIEWICZ GRZEGORZ XII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
146.          MIŚKOWIEC BOŻENA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
147.          MŁYŃSKI RAFAŁ XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
148.          MYŚLIWSKA URSZULA X Wydział Karny Odwoławczy  
149.          NAJJAR BEATA XII Wydział Karny  
150.          NAŁĘCZ MAGDALENA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
151.          NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT KAMILA VIII Wydział Karny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
152.          NIEZABITOWSKA-NOWAKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
153.          NOWAK BEATA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
154.          NOWAKOWSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
155.          OBSZYŃSKA-MAŁOCHA ANETA IX Wydział Karny Odwoławczy  
156.          OLCZAK-DĄBROWSKA DAGMARA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
157.          OLEJNIK-TYSZKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
158.          OPIŁOWSKA-STARZEC DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
159.          ORŁOWSKI KAZIMIERZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
160.          OWCZAREWICZ AGNIESZKA XXVI Wydział Gospodarczy  
161.          PAŁDYNA TOMASZ V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
162.          PARCZEWSKA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
163.          PARZYSZEK LESZEK X Wydział Karny Odwoławczy  
164.          PATULSKI BOGUMIŁ XXI Wydział Pracy  
165.          PAWŁOWSKA MONIKA XXVI Wydział Gospodarczy  
166.          PERDION-KALICKA MAŁGORZATA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
167.          PETRYNA KRZYSZTOF IX Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
168.          PIASECKA MARIA XXIV Wydział Cywilny  
169.          PIBER WIKTOR XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
170.          PIETRZYK BOŻENNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
171.          PIOTROWSKI MICHAŁ XVIII Wydział Karny  
172.          PIWOWARSKA BEATA XXII Wydział WZT.i WP  
173.          PIWOWARUN-KOŁAKOWSKA JOANNA I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
174.          PODEDWORNY ZBIGNIEW V Wydział Cywilny Odwoławczy  
175.          POGORZELSKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
176.          POLAKOWSKI MARCIN II Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
177.          POPIELARSKA MONIKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
178.          PRONIEWSKA ELIZA X Wydział Karny Odwoławczy  
179.          PRZYBYLSKI MIROSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości na podstawie art. 77 § 2 USP
180.          PTASZEK ANNA VIII Wydział Karny  
181.          PUCHALSKA RENATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
182.          PUCHALSKA GRAŻYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
183.          PUSZ-FLORKIEWICZ DAGMARA IX Wydział Karny Odwoławczy  
184.          PYSZKÓW MARIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
185.          PYZIO PAWEŁ XXIV Wydział Cywilny  
186.          RACHOCKA ANNA XX Wydział Gospodarczy  
187.          RADLIŃSKA DOROTA XII Wydział Karny  
188.          RADOMIŃSKA MAŁGORZATA X Wydział Karny Odwoławczy  
189.          RAFAŁKO AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
190.          RĘKOSIEWICZ WITOLD XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
191.          ROSZKOWSKA-MATUSIK MAGDALENA IX Wydział Karny Odwoławczy  
192.          ROWICKI MARCIN XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
193.          RUDZIŃSKI OSKAR V Wydział Cywilny  
194.          RZEPKOWSKA-ŻUK ANNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
195.          RZEWUSKA IZABELLA IX Wydział Karny Odwoławczy  
196.          RZEWUSKA BOŻENA XXI Wydział Pracy  
197.          SADOWSKA MARTA XVI Wydział Gospodarczy  
198.          SAJUR-KORDULA MAGDALENA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
199.          SAWA MONIKA XXI Wydział Pracy  
200.          SCHAB PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy  
201.          SĘDROWSKA ADA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
202.          SIEMIANOWICZ-ORLIK MAŁGORZATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
203.          SIERADZ JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
204.          SKALSKA MONIKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
205.          SKWARA CEZARY XVI Wydział Gospodarczy  
206.          SŁAWIŃSKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie 
207.          SMAGA KAROL IV Wydział Cywilny  
208.          SMODEREK MAJA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
209.          SOBCZAK-BARAŃSKA ALINA XVIII Wydział Karny  
210.          SOBIESZCZAŃSKI ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
211.          SOBKOWICZ MAŁGORZATA IV Wydział Cywilny  
212.          SOLKA MARIUSZ III Wydział Cywilny  
213.          STASIÓW KATARZYNA XII Wydział Karny  
214.          STASZEWSKA JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
215.          STAWECKA KRYSTYNA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
216.          STERKOWICZ ANDRZEJ IV Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
217.          STOKOWSKA-KOMOROWSKA DOROTA XXIV Wydział Cywilny  
218.          STRĄCZYŃSKA ANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
219.          SZANCIŁO ANNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
220.          SZAREK DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
221.          SZCZĘCH MACIEJ XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
222.          SZCZUROWSKA EMILIA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
223.          SZCZUROWSKI TOMASZ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
224.          SZEWCZYK-KUBAT ADRIANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
225.          SZKANDERA ANNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
226.          SZULEWICZ IRENEUSZ XVIII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
227.          SZUMNIAK IZABELA VIII Wydział Karny  
228.          SZUWAROWSKA MONIKA XX Wydział Gospodarczy  
229.          SZWEDOWSKA ANETA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
230.          SZYMACHA-ZWOLIŃSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
231.          SZYMKIEWICZ-TRELKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
232.          ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA XVI Wydział Gospodarczy  
233.          TALARCZYK EWA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
234.          TECHMAN AGNIESZKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
235.          TEOFILAK EWA XVI Wydział Gospodarczy  
236.          TOCZYŃSKA KAROLINA XXVI Wydział Gospodarczy  
237.          TOMCZYK-ZIĘBA MARZENA XII Wydział Karny  
238.          TRAUTMAN DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
239.          TULEYA IGOR VIII Wydział Karny  
240.          TUREK MARIA VIII Wydział Karny  
241.          TURLIŃSKI ANDRZEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
242.          TYLIŃSKI GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
243.          TYRLUK-KRAJEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
244.          TYSZKA JACEK XXIV Wydział Cywilny  
245.          URBAŃSKA SYLWIA II Wydział Cywilny  
246.          WACHOWICZ-MAZUR AGNIESZKA IV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
247.          WADOWSKI BOLESŁAW XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
248.          WAGNER RAFAŁ I Wydział Cywilny  
VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy
249.          WASEŃCZUK KATARZYNA II Wydział Cywilny  
250.          WASILEWSKA MARZENA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
251.          WAWROWSKI JAN XVI Wydział Gospodarczy  
252.          WEHNER BEATA IX Wydział Karny Odwoławczy  
253.          WEHNER REMIGIUSZ XVIII Wydział Karny  
254.          WIECZOREK URSZULA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
255.          WIELGOLEWSKA ANNA XVIII Wydział Karny  
256.          WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA ANNA XII Wydział Karny  delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
257.          WIĘCKOWSKA MARIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
258.          WIŚNIEWSKA AGNIESZKA V Wydział Cywilny Odwoławczy  
259.          WIŚNIEWSKA-SADOMSKA JOANNA V Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
260.          WITKOWSKA EWA III Wydział Cywilny  
261.          WITKOWSKA MARIA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
262.          WŁODARCZYK JANUSZ XI Wydział Penitencjarny   
263.          WŁODARCZYK MONIKA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
264.          WOJCIECHOWSKI TOMASZ II Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 1 USP
265.          WOJTYSIAK PIOTR XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
266.          WÓJCIK MAGDALENA VIII Wydział Karny  
267.          WRONKA EWA XXI Wydział Pracy  
268.          WRÓBLEWSKA KATARZYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
269.          WRÓBLEWSKA-DUBIEL KATARZYNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
270.          WYBRANIEC DOROTA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
271.          WYREMBAK-GASTOŁ MARZENA VII Wydział Cywilny Rejestrowy  
272.          WYSOKIŃSKA-WALCZAK AGNIESZKA XII Wydział Karny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
273.          ZALEWSKI JANUSZ VIII Wydział Karny  
274.          ZAREMBA HUBERT X Wydział Karny Odwoławczy  
275.          ZBORZYŃSKA ANNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie na podstawie art. 77 § 9 USP
276.          ZEGADŁO ROBERT VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
277.          ZGIET-ZAWADZKA MARIA XVI Wydział Gospodarczy  
278.          ZIELIŃSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij