Sąd Okręgowy w Warszawie

al. "Solidarności" 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 40 10
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

NIP 527 20 26 252

ul. Czerniakowska 100
tel. 22 440 03 00 

ul. Płocka 9
tel. 22 440 50 00

Lista sędziów

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


1 AMBROZIAK AGNIESZKA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
2 ANTOSIEWICZ MAGDALENA II Wydział Cywilny  
3 BABIŃSKI GRZEGORZ XXVI Wydział Gospodarczy  
4 BADOWSKA DANUTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
5 BAJAK JACEK I Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
6 BARAN AGNIESZKA XX Wydział Gospodarczy  
7 BARTOSIEWICZ KATARZYNA XVI Wydział Gospodarczy  
8 BARTOSZEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
9 BATOR-CIESIELSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy Żoliborza w Warszawie
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
10 BEDNARCZYK PIOTR XXV Wydział Cywilny  
11 BEDYŃSKA-ABRAMCZYK AGNIESZKA XXIV Wydział Cywilny  
12 BITNER JOANNA III Wydział Cywilny  
13 BŁAŻEJCZYK ANNA XXV Wydział Cywilny  
14 BOJAŃCZYK KATARZYNA XXIV Wydział Cywilny  
15 BOJARCZUK PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy  
16 BOŁONKOWSKI JAN V Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
17 BRONOWICKA EDYTA XX Wydział Gospodarczy  
18 BUJOK KRYSTYNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
19 CAPAŁOWSKA KATARZYNA VIII Wydział Karny  
20 CELEJ MAREK XII Wydział Karny  
21 CHAZAN BERNARD II Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
22 CHŁOPECKA BOŻENA I Wydział Cywilny  
23 CHMIEL GRZEGORZ III Wydział Cywilny  
24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF X Wydział Karny Odwoławczy  
25 CIESZKO JANUSZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
26 CYLC EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
27 CYWIŃSKA EWA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
28 CZYŻEWSKA DOROTA XXI Wydział Pracy  
29 DĄBROWSKA URSZULA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
30 DĄBROWSKI DARIUSZ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
31 DELALICZ DE LAVAL DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
32 DEREJCZYK AGNIESZKA IV Wydział Cywilny  
33 DIETKOW EWA XVI Wydział Gospodarczy
XXII Wydział Wspól.Znaków Tow.i WP
 
34 DOBIESZEWSKA HANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
35 DOBOSZ PAWEŁ XVIII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
36 DOBRZAŃSKA MAGDALENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
37 DOLEŻAL MICHAŁ IX Wydział Karny Odwoławczy  
38 DOMAŃSKA AGNIESZKA XII Wydział Karny  
39 DOMINIAK MONIKA XXIV Wydział Cywilny  
40 DU CHÂTEAU PAWEŁ XVIII Wydział Karny  
41 DUDZIUK MARIA V Wydział Cywilny Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
42 DZIACHAN LIDIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
43 DZIEKAŃSKA ALICJA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
44 DZIERŻKO BEATA XVI Wydział Gospodarczy  
45 FALKOWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
46 FELIGA PRZEMYSŁAW XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
47 FIDRYSIAK GRZEGORZ IX Wydział Karny Odwoławczy  
48 FIEDOROWICZ EWA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Wojewódzikeigo Sądu Administracyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 pkt. 4 USP;
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP;
49 FIGURA MAGDALENA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
50 FRONCZAK AGNIESZKA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
51 FRONCZYK ALICJA I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
52 FRYC ARTUR XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
53 GAL TOMASZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
54 GAŁAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
55 GĄCIAREK PIOTR XII Wydział Karny  
56 GĄSIOR HUBERT IX Wydział Karny Odwoławczy  
57 GIERZYŃSKI BOGDAN XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
58 GOCŁAWSKA ELWIRA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
59 GODLEWSKA IRENA XI Wydział Penitencjarny i NnWOK  
60 GÓRECKA ANITA XXI Wydział Pracy  
61 GÓRNA BOŻENA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
62 GÓŹDŹ SYLWIA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
63 GRABOWSKA JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
64 GRAJEK MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
65 GROCHOWICZ TOMASZ VIII Wydział Karny  
66 GRUNWALD DANUTA IX Wydział Karny Odwoławczy  
67 GRUSZCZYŃSKI MACIEJ VIII Wydział Karny  
68 GRZEGORZEWSKA IWONA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
69 GRZYBCZAK-STACHYRA AGNIESZKA VII Wydział Cywilny Rejestrowy Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
70 GULBINOWICZ MAGDALENA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
71 GUTKOWSKA BEATA V Wydział Cywilny  
72 HERMAN BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
73 HRYCAJ ANNA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
74 HUDAŁA LESZEK XII Wydział Karny  
75 HUT JOANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
76 IDZIKOWSKA URSZULA XXIV Wydział Cywilny  
77 IWANOWSKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy  
78 IWAŃSKA MARZENA XX Wydział Gospodarczy  
79 IWASZKO ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
80 IWASZKO MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
81 JACKOWSKI MARIUSZ X Wydział Karny Odwoławczy  
82 JANAS ANNA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie
83 JANICKI BARTOSZ XXVI Wydział Gospodarczy  
84 JANKOWSKA MONIKA X Wydział Karny Odwoławczy  
85 JANKOWSKA-BEBESZKO WANDA X Wydział Karny Odwoławczy  
86 JARMOŁOWICZ-ŁOCHAŃSKA BOGUSŁAWA V Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
87 JAROSZ AGNIESZKA XII Wydział Karny  
88 JASKŁOWSKI TOMASZ IV Wydział Cywilny  
89 JOŃCZYK EWA III Wydział Cywilny  
90 KACHNOWICZ DANUTA XII Wydział Karny  
91 KACPERSKA MARIETTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
92 KALATA DOROTA XXV Wydział Cywilny  
93 KIETA PAWEŁ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
94 KIPER JERZY XXVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
95 KIPER EWA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
96 KISIEL KATARZYNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
97 KLIMOWICZ ŁUKASZ XXVI Wydział Gospodarczy  
98 KLUZ PIOTR IX Wydział Karny Odwoławczy Kierownik Szkolenia w Sądzie Okręgowym w Warszawie
99 KLUZIAK MAŁGORZATA XXI Wydział Pracy Prezes Sądu Okręgowego w Warszawie
100 KOBUS TOMASZ XVIII Wydział Karny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
101 KOCHAN GRZEGORZ XXI Wydział Pracy  
102 KOCIOŁEK MARIAN XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
103 KOMOROWICZ AGNIESZKA XI Wydział Penitencjarny i NnWOK  
104 KONOPKA IWONA IX Wydział Karny Odwoławczy  
105 KOPACZ RENATA XI Wydział Penitencjarny i NnWOK  
106 KORNASZEWSKA-KOSTANIAK MAŁGORZATA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
107 KORZEŃ JOANNA III Wydział Cywilny  
108 KOSICKA MAŁGORZATA XXI Wydział Pracy  
109 KOWALIK DANUTA XXV Wydział Cywilny  
110 KOWALIK ANNA XVI Wydział Gospodarczy  
111 KRASNODĘBSKI ANDRZEJ XVIII Wydział Karny  
112 KRUCZKOWSKA JOANNA III Wydział Cywilny  
113 KRUSZYŃSKI MACIEJ XX Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
114 KUBCZAK MAGDALENA IV Wydział Cywilny  
115 KUBICA ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
116 KUJAWA IWONA XXI Wydział Pracy delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
117 KULMA SYLWIA XXI Wydział Pracy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
118 KURC-MAZURKIEWICZ MAGDALENA XX Wydział Gospodarczy  
119 KURKOWSKA ELIZA II Wydział Cywilny  
120 KURYŁEK ANDRZEJ I Wydział Cywilny  
121 LATOSIŃSKA RENATA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
122 LEDZION IZABELA XVIII Wydział Karny  
123 LEWANDOWSKA JOLANTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
124 LIGOŃ-KRAWCZYK EWA I Wydział Cywilny  
125 LITWINIEC BERNARD XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
126 ŁABUDA JACEK XX Wydział Gospodarczy  
127 ŁADAK BEATA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
128 ŁAZARSKA ANETA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
129 ŁĄCZYŃSKA-MENDAKIEWICZ ALEKSANDRA V Wydział Cywilny  
130 ŁUBOWSKI DARIUSZ VIII Wydział Karny  
131 ŁUKASZEWICZ MONIKA XVIII Wydział Karny  
132 ŁUKASZUK AGNIESZKA V Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
133 MACHNIO SŁAWOMIR XI Wydział Penitencjarny i NnWOK  
134 MACHOŃ JOANNA V Wydział Cywilny  
135 MACIEJOWSKA JOANNA IV Wydział Cywilny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
136 MAGDZIARZ IZABELA XVIII Wydział Karny  
137 MAJEWSKA MAGDALENA V Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
138 MAKOWSKI ARKADIUSZ XI Wydział Penitencjarny i NnWOK  
139 MALINOWSKA EWA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
140 MALINOWSKI ADAM XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
141 MAŁEK WOJCIECH VIII Wydział Karny  
142 MAREK-TROCHA JOLANTA XVIII Wydział Karny  
143 MATLAK AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
144 MĄCZKOWSKA MAŁGORZATA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
145 MICHALSKA-PROĆ ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
146 MISZTELA-LESZCZYŃSKA ANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
147 MIŚKIEWICZ GRZEGORZ XII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
148 MIŚKOWIEC BOŻENA V Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
149 MŁYŃSKI RAFAŁ XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
150 MYŚLIWSKA URSZULA X Wydział Karny Odwoławczy  
151 NAJJAR BEATA VIII Wydział Karny Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
152 NAŁĘCZ MAGDALENA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
153 NAPIÓRKOWSKA-PIŁAT KAMILA VIII Wydział Karny delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
154 NIEZABITOWSKA-NOWAKOWSKA MONIKA VIII Wydział Karny  
155 NOWAK BEATA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
156 NOWAKOWSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy  
157 OBSZYŃSKA-MAŁOCHA ANETA IX Wydział Karny Odwoławczy  
158 OLCZAK-DĄBROWSKA DAGMARA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
159 OLEJNIK-TYSZKA RENATA XVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
160 OPIŁOWSKA-STARZEC DOROTA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
161 ORŁOWSKI KAZIMIERZ XXV Wydział Cywilny delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
162 OWCZAREWICZ AGNIESZKA XXVI Wydział Gospodarczy  
163 PAŁDYNA TOMASZ V Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
164 PARCZEWSKA KATARZYNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
165 PARZYSZEK LESZEK XII Wydział Karny  
166 PATULSKI BOGUMIŁ XXI Wydział Pracy  
167 PAWŁOWSKA MONIKA XXVI Wydział Gospodarczy Kierownik Szkolenia w Sądzie Okręgowym w Warszawie
Koordynator ds. mediacji
168 PERDION-KALICKA MAŁGORZATA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
169 PETRYNA KRZYSZTOF IX Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
170 PIASECKA MARIA XXIV Wydział Cywilny  
171 PIBER WIKTOR XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
172 PIETRZYK BOŻENNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
173 PIOTROWSKI MICHAŁ XVIII Wydział Karny  
174 PIWOWARSKA BEATA XXII Wydział Wspól.Znaków Tow.i WP  
175 PIWOWARUN-KOŁAKOWSKA JOANNA I Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
176 PODEDWORNY ZBIGNIEW V Wydział Cywilny  
177 POGORZELSKA ANNA XXV Wydział Cywilny  
178 POLAKOWSKI MARCIN II Wydział Cywilny  
179 POPIELARSKA MONIKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
180 PRONIEWSKA ELIZA X Wydział Karny Odwoławczy  
181 PRZYBYLSKI MIROSŁAW X Wydział Karny Odwoławczy delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
182 PTASZEK ANNA VIII Wydział Karny Rzezcznik prasowy ds. karnych
183 PUCHALSKA RENATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
184 PUCHALSKA GRAŻYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
185 PUSZ-FLORKIEWICZ DAGMARA IX Wydział Karny Odwoławczy  
186 PYSZKÓW MARIA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  
187 PYZIO PAWEŁ XXIV Wydział Cywilny  
188 RACHOCKA ANNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
189 RADLIŃSKA DOROTA XII Wydział Karny  
190 RADOJEWSKA AGNIESZKA X Wydział Karny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
191 RADOMIŃSKA MAŁGORZATA X Wydział Karny Odwoławczy  
192 RAFAŁKO AGNIESZKA III Wydział Cywilny  
193 RĘKOSIEWICZ WITOLD XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
194 ROSZKOWSKA-MATUSIK MAGDALENA X Wydział Karny Odwoławczy  
195 ROWICKI MARCIN XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
196 RUDZIŃSKI OSKAR V Wydział Cywilny  
197 RZEPKOWSKA-ŻUK ANNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
198 RZEWUSKA IZABELLA IX Wydział Karny Odwoławczy  
199 RZEWUSKA BOŻENA XXI Wydział Pracy  
200 SADOWSKA MARTA XVI Wydział Gospodarczy  
201 SAJUR-KORDULA MAGDALENA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
202 SAWA MONIKA XXI Wydział Pracy  
203 SCHAB PIOTR X Wydział Karny Odwoławczy Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego
204 SĘDROWSKA ADA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego w Pruszkowie
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
205 SIEMIANOWICZ-ORLIK MAŁGORZATA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
206 SIERADZ JOANNA XX Wydział Gospodarczy  
207 SKALSKA MONIKA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
208 SKWARA CEZARY XVI Wydział Gospodarczy  
209 SŁAWIŃSKA MAŁGORZATA II Wydział Cywilny Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie
delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
210 SMAGA KAROL IV Wydział Cywilny  
211 SMODEREK MAJA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
212 SOBCZAK-BARAŃSKA ALINA XVIII Wydział Karny  
213 SOBIESZCZAŃSKI ANDRZEJ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
214 SOBKOWICZ MAREK IX Wydział Karny Odwoławczy  
215 SOBKOWICZ MAŁGORZATA IV Wydział Cywilny  
216 SOLKA MARIUSZ III Wydział Cywilny  
217 STASIÓW KATARZYNA XII Wydział Karny  
218 STASZEWSKA JOANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
219 STAWECKA KRYSTYNA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
220 STERKOWICZ ANDRZEJ IV Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
221 STOKOWSKA-KOMOROWSKA DOROTA XXIV Wydział Cywilny  
222 STRĄCZYŃSKA ANNA V Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
223 SZANCIŁO ANNA XX Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
224 SZAREK DOROTA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
na podstawie art. 77 § 2 USP
225 SZCZĘCH MACIEJ XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
226 SZCZUROWSKA EMILIA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
227 SZCZUROWSKI TOMASZ XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy Wiceprezes Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie
delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
228 SZEWCZYK-KUBAT ADRIANNA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
229 SZKANDERA ANNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
230 SZULEWICZ IRENEUSZ XVIII Wydział Karny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
231 SZUMNIAK IZABELA VIII Wydział Karny  
232 SZUWAROWSKA MONIKA XX Wydział Gospodarczy  
233 SZYMACHA-ZWOLIŃSKA ANNA IX Wydział Karny Odwoławczy Prezes Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim
234 SZYMKIEWICZ-TRELKA MAŁGORZATA XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
235 ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ MAGDALENA XVI Wydział Gospodarczy  
236 TALARCZYK EWA V Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
237 TECHMAN AGNIESZKA IX Wydział Karny Odwoławczy  
238 TEOFILAK EWA XVI Wydział Gospodarczy  
239 TOCZYŃSKA KAROLINA XXVI Wydział Gospodarczy  
240 TOMCZYK-ZIĘBA MARZENA XII Wydział Karny  
241 TRAUTMAN DOROTA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy Rzecznik prasowy ds. cywilnych
242 TULEYA IGOR VIII Wydział Karny  
243 TUREK MARIA VIII Wydział Karny  
244 TURLIŃSKI ANDRZEJ XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
245 TYLIŃSKI GRZEGORZ XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
246 TYRLUK-KRAJEWSKA ANNA IV Wydział Cywilny  
247 TYSZKA JACEK XXIV Wydział Cywilny  
248 URBAŃSKA SYLWIA II Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
249 WACHOWICZ-MAZUR AGNIESZKA IV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
250 WADOWSKI BOLESŁAW XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
251 WAGNER RAFAŁ I Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
252 WASEŃCZUK KATARZYNA II Wydział Cywilny  
253 WASILEWSKA MARZENA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
254 WAWROWSKI JAN XVI Wydział Gospodarczy delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
255 WEHNER REMIGIUSZ XVIII Wydział Karny Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli w Warszawie
256 WEHNER BEATA IX Wydział Karny Odwoławczy  
257 WIECZOREK URSZULA XV Wydział Wykonywania Orzeczeń  
258 WIELGOLEWSKA ANNA XVIII Wydział Karny  
259 WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA ANNA XII Wydział Karny  
260 WIĘCKOWSKA MARIA XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy  
261 WIŚNIEWSKA IZABELLA XIII Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
262 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA V Wydział Cywilny  
263 WIŚNIEWSKA-SADOMSKA JOANNA V Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
264 WITKOWSKA MARIA XVII Wydział Sąd Ochrony Konkurencji i K  
265 WITKOWSKA EWA III Wydział Cywilny  
266 WŁODARCZYK JANUSZ XI Wydział Penitencjarny i NnWOK  
267 WŁODARCZYK MONIKA XXV Wydział Cywilny delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
268 WOJCIECHOWSKI TOMASZ II Wydział Cywilny delegowany do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 1 USP
269 WOJTYSIAK PIOTR XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
270 WÓJCIK MAGDALENA VIII Wydział Karny  
271 WRONKA EWA XXI Wydział Pracy  
272 WRÓBLEWSKA KATARZYNA X Wydział Karny Odwoławczy  
273 WRÓBLEWSKA-DUBIEL KATARZYNA XIV Wydział Ubezpieczeń Społecznych  
274 WYBRANIEC DOROTA XXVI Wydział Gospodarczy delegowana do Sądu Apelacyjnego w Warszawie
na podstawie art. 77 § 9 USP
275 WYREMBAK-GASTOŁ MARZENA IV Wydział Cywilny  
276 WYSOKIŃSKA-WALCZAK AGNIESZKA XII Wydział Karny  
277 ZALEWSKI JANUSZ VIII Wydział Karny  
278 ZAREMBA HUBERT X Wydział Karny Odwoławczy  
279 ZBORZYŃSKA ANNA XX Wydział Gospodarczy  
280 ZEGADŁO ROBERT XXVII Wydział Cywilny Odwoławczy  
281 ZGIET-ZAWADZKA MARIA XVI Wydział Gospodarczy  
282 ZIELIŃSKA JOANNA VI Wydział Cywilny Rodzinny Odwoławczy  










Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij